Sale!
מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים

מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים

469.70 ש"ח
427.00 ש"ח

שם מוצר: מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים
יצרן:
קטגוריה: מערכות
מק"ט: tc211
מצב מלאי: במלאי
אחריות: המוצרים שלנו ממקורות יצרנים וספקים שונים. בכל מקרה של מוצר פגום, אנחנו נספק תחליף או מוצר שווה ערך, ללא צורק בתהליך מסורבל, באופן מיידי.
  • מוצר איכותי
  • מחיר ללא תחרות
  • מוצרים חדשים כל הזמן
רוצים לראות עוד מוצרים באתר ?

מסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחוריםמסנן מים של Crown Berkey Gravity Fed עם 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים


צבע קראון ברקי
המותג ברקי
קיבולת 6 ליטר
שם הדגם קראון ברקי
חומר: פלדת אל - חלד
מידות פריט LxWxH 11 x 11 x 30 אינץ'
רכיבים כלולים 2 אלמנטי טיהור ברקי שחורים
משקל פריט 12 פאונד


לגבי פריט זה
קיבולת 6 ליטר- מערכת הטיהור הניידת של Crown Berkey מטהרת מים ללא מאמץ עבור כ-6-12 אנשים בכל יום. הוסף אלמנטים נוספים של Black Berkey Purification (מערכת Crown Berkey יכולה להכיל עד 8) כדי להגביר את קצב הזרימה. המערכת היא רק בגובה 30 אינץ' וקוטר 11 אינץ'.
טיהור עוצמתי - מערכות ברקי המצוידות ב-Black Berkey Purification Elements מטהרות מים - לא רק מסננות אותם - על ידי הסרת יותר מ-99.999% מהווירוסים ויותר מ-99.9999% מהחיידקים הפתוגניים, תוך הסרה או הפחתה דרמטית של פרוטוזואה (כגון גירסורדיה וקריפטוספורידיום) , טריהלומתנים, מינרלים אנאורגניים, מתכות כבדות (כולל ארסן, עופרת, כספית, כרום), תרופות פרמצבטיות (כולל קפאין, פרצטמול, איבופרופן, פרוגסטרון, טריקלוזן),
חסכוני, עמיד לאורך זמן- זוג אלמנטים לטיהור ברקי שחור מחזיק מעמד עד 6,000 ליטר לפני שהם זקוקים להחלפה. כל זוג אלמנטים נוסף (נמכר בנפרד) מוסיף 6,000 ליטר נוסף של כוח טיהור למערכת שלך. Black Berkey Purification Elements בממוצע רק 2 סנט לליטר מים מטוהרים.
בדיקות עצמאיות- Berkey by NMCL משתמשת במספר מעבדות עצמאיות של צד שלישי כדי לבדוק מגוון רחב של מזהמים פוטנציאליים ועורכת בדיקות קיצוניות עבור עופרת ו-PFCs על מנת להראות את היעילות של אלמנטים לטיהור שחור ברקי שלנו.
שתו בביטחון כמעט בכל מקום- אין צורך בחשמל, כלים או צנרת. טיילו בעולם, התכוננו למקרי חירום והשתלטו על מי השתייה היומיומיים של המשפחה שלכם עם מערכת סינון המים הניזונה מכוח הכבידה של ברקי עם אלמנטים לטיהור Black Berkey. תיהנו ממים טעימים ומזינים מהמובילים בפתרונות מים המוזנים בכוח הכבידה.
תיאור מוצר
כלול באריזה: ● תאי נירוסטה עליונים ותחתונים ● 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים ● 1 מכסה נירוסטה, ידית ובורג ● שקע אחד, אטם גומי להגנה על הבסיס ● 2 אגוזי כנף, 2 דסקיות ● כפתור תחול 1 ● 2 תקעים חוסמים Berkey Systems מיוצרים עבור האקסטרים... מערכות Berkey ניידות המצוידות ב-Black Berkey Purification Elements הן פתרון לטיהור מים חזק, נוח ואמין לבילוי חיצוני, חירום והישרדות. ...וכן נהנו מכל יום מערכות Berkey הן הפתרון המוביל לטיהור מים המוזן בכוח הכבידה עבור חובבי חוץ, בתים עצמאיים, מיסיונרים בחו"ל, ארגוני סיוע ואנשים ומשפחות המודעים לבריאות ברחבי העולם. מסנני מים ומטהרי כבידה מערכות חיצוניות, כולל בקבוק ספורט ברקי, ערכת גו ברקי, מערכת טרוול ברקי ומערכת אור ברקי נהדרות לקמפינג, טיולים רגליים, נסיעות וחקר בחיק הטבע. מערכות נירוסטה רב שימושיות נהדרות כמעט לכל שימוש, בין אם הן נמצאות על השיש במטבח או ליד אתר הקמפינג. תאי ברקי נירוסטה מורכבים בארה"ב מארה"ב וחלקים מיובאים. Black Berkey Purification Elements מיוצרים ומורכבים בארה"ב. שימו לב, התוויות עשויות להשתנות כדי למלא הזמנות בתקופות של ביקוש כבד. *מערכות רב שימושיות אינן זמינות ב-CA או IA.

מהיצרן
Berkey Systems הן מערכות טיהור מים אישיות החזקות והחסכוניות ביותר בעולם המספקות טיהור מים אמין וידידותי למשתמש בסביבות סינון רגילות ועוינות כאחד. יתרה מכך, מערכות ברקי מסוגלות לטהר הן מים מטופלים והן מים גולמיים לא מטופלים ממקורות כגון אגמים מרוחקים, נחלים, בריכות עומדות ואספקת מים במדינות זרות, שבהן התקנות עשויות להיות לא תקינות במקרה הטוב. כל כך עוצמתית, מערכת זו מסוגלת להסיר צבעי מאכל אדומים מהמים מבלי להסיר את המינרלים המועילים שהגוף שלך צריך. מושלם לשימוש יומיומי וחובה בסביבות עוינות שבהן ייתכן שלא יהיו זמינים חשמל, לחץ מים או מים מטופלים.

פרטים טכניים
היצרן אלפי
מספר חלק ‎CRN8X2-BB
משקל פריט 12 פאונד
מידות המוצר ‎11 x 11 x 30 אינץ'
מספר דגם ‎CRN8X2-BB
הופסק על ידי היצרן מס'
מידה 6 גל קראון ברקי
צבע כתר ברקי
סיום מבריק
חומר נירוסטה
כמות חבילה של פריט ‎1
רכיבים כלולים 2 אלמנטים לטיהור ברקי שחורים
סוללות כלולות? לא
סוללות נדרשות? לא
תיאור אחריות ‎New Millennium Concepts, Ltd. (יצרניות של Berkey Systems) מתחייבת כי מוצר זה יהיה נקי מפגמים בחומרים ובעבודה למשך תקופה של 6 חודשים מתאריך הרכישה. לאלמנטים לטיהור Black Berkey יש אחריות יחסית לשנתיים המחושבת במרווחים של שישה חודשים. לא זמין למשלוח לקליפורניה או איווה.

כעט משלוחים יוצאים רק בירושלים, פעם בשבוע. בזמן הקרוב נרחיב את המשלוחים לעוד איזורים.

ירושלים ימי חמישי או לפי תאום או הודעה מראש
חיפה ימי חמישי או לפי תאום או הודעה מראש
גוש דן ימי חמישי או לפי תאום או הודעה מראש
באר שבע ימי חמישי או לפי תאום או הודעה מראש
אשדוד-אשקלון ימי חמישי או לפי תאום או הודעה מראש
בית שמש ימי חמישי או לפי תאום או הודעה מראש
מודיעין ימי חמישי או לפי תאום או הודעה מראש
  1. Image
    פלוני אלמוני April 24, 2021 at 10:46AM

    מערכת ביקורת מוצרים בבניה